Het eerste gedeelte van de competitie zit erop. Alle tegenstanders hebben al een keer tegen elkaar gespeeld en er wordt nu begonnen aan de terugronden. Voor Mifano stond de derby tegen Bruheze op het programma. In de eerste wedstrijd van het seizoen wist Mifano met een knappe 0-4 overwinning terug te keren naar Mierlo.
Bruheze begon overtuigender aan de wedstrijd dan de mannen van Richard van de Kerkhof. De eerste kans was dan ook voor de gasten. Mohamed Amezianne kon makkelijk tussen twee verdedigers weg draaien maar zijn inzet in de korte hoek was een prooi voor doelman Jesper van Hoek. Na een kwartiertje kwam Mifano wat beter in de wedstrijd. Er werden meer duels gewonnen maar in de opbouw ging nog te vaak wat mis. In de 16de minuut meldde Roan Otten zich voor de eerste keer voor het doel van de tegenstander maar zijn schot ging 2 meters langs doel. Zoals in veel derby’s was het voetbal vaak niet goed maar er was wel veel strijd op het veld. De gasten uit Helmond speelde toch wat makkelijker en in de 22ste minuut waren ze gevaarlijk uit een hoekschop. De bal werd bij de eerste paal neergelegd waar Marco ten Westenend opdook maar zijn kopbal verdween net naast het doel. Een paar minuten later was er een goede aanval van Mifano over de rechterkant en de voorzet kwam terecht bij de geheel vrijstaande Rens Gielen maar zijn kopbal verdween recht in de handen van de doelman. Na een dik half uur was er een lange bal vanuit de achterhoede van Bruheze die met de borst zeer knap werd aangenomen door Leroy Mikkers maar zijn schot verdween in het zijnet. Net voor rust wist Roan Otten zich vrij te spelen maar zijn geplaatste schot werd met een goede ingreep door doelman Niels Matthijsse onschadelijk gemaakt. Direct aan de andere kant was Bruheze dicht bij een doelpunt. Een voorzet vanaf de linkerkant kwam terecht bij de tweede paal voor de voeten van Bas Kemper maar hij kwam net te laat om de bal binnen te tikken. Toch werd niet met een 0-0 de rust bereikt. Stefan Schippers kwam vanaf het middenveld en maakte een mooi een-tweetje met Niels Couwenberg. Hij omspeelde de doelman maar werd daarbij aangetikt. De scheidsrechter twijfelde niet en floot voor een stafschop. Dit leverde veel discussie op maar ondanks dat het veel te lang duurde voordat de penalty genomen kon worden, bleef Roan Otten ijzig kalm en schoot de bal zeer overtuigend binnen: 1-0.
Vorige week tegen Blerick kreeg Mifano al na enkele minuten een tegentreffer te slikken deze week was het nog sneller raak. Van Buiten de zestien werd geschoten die onfortuinlijk door Rens Gielen van richting werd veranderd. De afgeketste bal viel voor de voeten van Leroy Mikkers die doelman Jesper van Hoek geheel kansloos liet. Na de gelijkmaker werd het allemaal wat onvriendelijker op het veld met regelmatig enkele stevige overtredingen. Het spel golfde op en neer maar het was Mifano dat net voor het uur op voorsprong kwam. Kevin Verberne kwam vanaf de linkerkant naar binnen en zijn schot verdween in de korte hoek. Dit was direct de laatste actie omdat de speler bij deze actie een blessure opliep. In de 67ste minuut was het weer Bruheze die dicht bij de gelijkmaker was maar doelman Jesper van Hoek wist met zijn voeten redding te brengen waarna Jasper Jakobs uit kon verdedigen. De ruimtes op het veld werden groter en Mifano liet de tegenstander komen en loerde op de counter. In de 70 ste minuut leverde dat bijna resultaat op. Roan Otten kopte de bal door op Niels Couwenberg. Hij lobde de bal over de doelman maar deze ging over het doel. Niels Couwenberg werd hierbij stevig getorpedeerd door de doelman en de scheidsrechter beoordeelde dit als een overtreding. De aansluiten vrije trap verdween net over het doel. Helaas moest aanvoerder Niels Couwenberg niet veel later het veld verlaten als gevolg van de blessure die hij had opgelopen na ingrijpen van de Bruheze doelman. In de laatste 20 minuten stond de thuisclub zeer geconcentreerd
te verdedigen maar werd er verzuimd afstand te nemen van Bruheze doordat enkele opgelegde kansen vakkundig om zeep werden geholpen. Hierdoor bleef de wedstrijd tot het laatst spannend. In blessuretijd wist Rik Zijderveld te ontsnappen en de uitgekomen doelman maakte ver buiten het strafschop gebied opnieuw een stevige overtreding wat hem zijn tweede gele kaart opleverde. Helaas liet hij daarna gedrag zien dat absoluut niet op een voetbal veld thuis hoort en hiervoor kreeg hij geheel terecht de rode kaart. Niet veel later floot de scheidsrechter voor de laatste keer en kon Mifano 3 punten bijschrijven.
A.s. zondag trekt Mifano naar Sportpark De Voskuilen om het op te nemen tegen Venhorst. De wedstrijd in Venhorst begint om 14.00 uur.