• Mifano 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 10:00S.V. Brandevoort 5 - Mifano 4sportpark Brandevoort
    3 okt. 10:00Mifano 4 - Stiphout Vooruit 9Sportpark De Ark
    10 okt. 10:30SV De Braak 13 - Mifano 4Sportpark de Braak
    17 okt. 10:00Mifano 4 - SV Someren 12Sportpark De Ark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.SV De Braak 9 - Mifano 44 - 4
    12 sep.Bruheze 7 - Mifano 44 - 1
  • Poulestanden Mifano 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV'33 700000000
    2Boskant 400000000
    3SV De Braak 1300000000
    4S.V. Brandevoort 500000000
    5Bruheze 900000000
    6Lierop 300000000
    7Mierlo Hout 800000000
    8Mifano 400000000
    9NWC 1100000000
    10Rood Wit'62 900000000
    11SV Someren 1200000000
    12Stiphout Vooruit 900000000

    Poulestanden Mifano 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mierlo Hout 6320114596
    2Bruheze 7320114686
    3Mifano 43111810-24
    4SV De Braak 93012621-151
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bekx, VincentTeamspeler
    Boogaard, Gijs van denTeamspeler
    Dekkers, PaulTeamspeler
    Heuvel, Bob van denTeamspeler
    Hoof, Antoine vanTeamspeler
    Keulens, MarkTeamspeler
    Knapen, JohnTeamspeler
    Lanotte, LucaTeamspeler
    Linden, Stijn van derTeamspeler
    Manders, CarelTeamspeler
    Poll, Tim van deTeamspeler
    Putten, Bram van derTeamspeler
    Sanders, JimTeamspeler
    Swinkels, GielTeamspeler
    Westen, Carlo van derTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen verslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    S.V. Brandevoort 5

    VS

    Mifano 4

    26 september 202110:00 uur
    sportpark Brandevoort veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Mifano 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd