• Mifano 4 VE zondag speeldag man

  • Mifano 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Mifano 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Boskant 418142269313844
    2Rood Wit'62 918123358322639
    3SV Someren 1218114356292737
    4Stiphout Vooruit 9179443425931
    5Mifano 4189095751627
    6Lierop 31773752391324
    7SV De Braak 13176296871-320
    8Mierlo Hout 81852114676-3017
    9NWC 111833124469-2512
    10ASV'33 71701161778-611
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bekx, VincentTeamspeler
    Boogaard, Gijs van denTeamspeler
    Dekkers, PaulTeamspeler
    Heuvel, Bob van denTeamspeler
    Hoof, Antoine vanTeamspeler
    Keulens, MarkTeamspeler
    Knapen, JohnTeamspeler
    Linden, Stijn van derTeamspeler
    Manders, CarelTeamspeler
    Oliveira, Alexandre Medeiros DeTeamspeler
    Pennings, DennisTeamspeler
    Pennings, KevinTeamspeler
    Poll, Tim van deTeamspeler
    Putten, Bram van derTeamspeler
    Sanders, JimTeamspeler
    Swinkels, GielTeamspeler
    Westen, Carlo van derTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen verslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Mifano 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd