Op de vijfde en laatste kaartavond van dit seizoen was de eerste plaats voor Peter Althuizen met 99 punten. De tweedce plaats was voor Maikel van Hoek met 88 punten en de derde plaats was voor Rosa van de Westen met 86 punten.
Door deze uitslagen was het tot het laatst toe spannend wie de winnaar zou zijn. Het leek er even op dat Maikel van Hoek verrassend met de eerste plaats aan de haal ging maar na een hertelling bleek dat Frans Althuizen met 4 punten net genoeg punten had behaald om Maikel met 3 punten voor te blijven. Het lijkt er op dat een iets te heftige kerstborrel voor Maikel waardoor hij niet kon komen kaarten op de derde kaartavond hem fataal is geworden. Op de derde plaats eindigde Rosa van de Westen.
De traditionele kaartavonden waren weer een succes. De avonden waren weer prima georganiseerd. Hartelijk dank aan Nelly van de Sanden, René Toonders en Jan van Oeffel die dit al zovele jaren organiseren. Hopenlijk tot volgende jaar.
De eindstand is als volgt
Deelnemers |
totaal |
Frans Althuizen |
293 |
Maikel van Hoek |
290 |
Rosa van de Westen |
269 |
Tonnie Slits |
263 |
Peter Verberne |
256 |
Hanny Merkx |
196 |
Jac Metternich |
194 |
Ria van Hoof |
178 |
Gert-Jan Slits |
170 |
Bert Merx |
162 |
Peter Althuizen |
150 |
Netty Metternich |
133 |
Paul de Kleine |
114 |
Hans van de Kimmenade |
113 |
Stephan Metternich |
108 |
Peter Coolen |
101 |
Hans Keeris |
97 |
Wim Vissers |
84 |
Marian Coolen |
83 |
Truus Althuizen |
78 |
Esther Verberne |
71 |
Toon Leenders |
65 |
Wim Hermans |
64 |
Peter van Hoek |
59 |
Edwin van Elven |
50 |
Ton Zeelen |
45 |
Jan Caris |
39 |
Mariet van Tilborg |
36 |
Peter Raijmakers |
29 |
Frank van de Vijfeijken |
24 |
Elly Althuizen |
22 |
Marcel van Hoof |
18 |
Mariette Hermans |
11 |
Richard Claassen |
10 |
Renate Hermans |
3 |
Gregorie Claassen |
0 |