Hoofdsponsor

 

 

Co-sponsors

 

 

 

 

 

 

 

Wilt u weten hoe
de wedstrijd van
Mifano 1 verloopt?
Klik hier

 

Alternatieve flash content

Om deze Flash u heeft Javascript nodig van uw browser en bijgewerkte versie van de flash player.

Jeugdprogramma

 

Progr.     10 nov.            
Aanvang Thuis team - Uit team   Uitslag  
15:00 Mifano JO19-1 - OSS'20 JO19-1   2-2  
14:30 Merefeldia JO17-1 - Mifano JO17-1   4-2  
15:00 Helmondia-Mulo JO17-2 - Mifano JO17-2   1-4  
13:00 Mifano JO17-3G - NWC JO17-5   3-4  
13:30 Rhode JO15-1 - Mifano JO15-1   3-2  
13:00 Mifano JO15-2 - Mierlo Hout JO15-2   4-0  
10:00 Brandevoort JO15-6 - Mifano JO15-4G   2-0  
12:00 IVO JO13-1 - Mifano JO13-1   2-1  
11:45 Mifano JO13-2G - RKMSV JO13-2   3-0  
11:30 NWC JO12-3 - Mifano JO12-1   4-11  
10:15 Mifano JO11-1 - NWC JO11-2   8-0  
10:30 ZSV JO11-3G - Mifano JO11-2G   2-3  
10:15 Mifano JO10-1 - Brandevoort JO10-1   6-2  
10:30 Brandevoort JO10-5 - Mifano JO10-2   1-5  
09:30 Mifano JO9-1 - Gemert JO9-3   1-0  
10:00 Gemert JO9-4 - Mifano JO9-2G   0-1  
09:30 Mifano JO8-1G - SJVV JO8-1G   0-1  
09:30 Mifano JO8-2G - Mierlo Hout JO8-3   1-0  
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 - Rood Wit'62 JO7-1/JO7-2   1-1  
             
Progr.     17 nov.            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:30 Sparta'25 JO19-1 - Mifano JO19-1 13:00 knvb Competitie
14:45 Mifano JO17-1 - Rood Wit'62 JO17-1   N.T.B. Donkers Competitie
15:00 Helmondia-Mulo JO17-4 - Mifano JO17-3G 14:00   Competitie
13:00 Mifano JO15-1 - Margriet JO15-1   W. Aarts Competitie
12:15 Bruheze JO15-3 - Mifano JO15-2 11:15   Competitie
13:00 Mifano JO15-3 - SPV JO15-1G   R vd Vossenberg Competitie
11:45 Mifano JO15-4G - Brandevoort JO15-5   M. Manders Competitie
11:45 Mifano JO13-1 - SSE JO13-1   W. Aarts Competitie
11:45 ONDO JO13-2G - Mifano JO13-2G 10:45   Competitie
10:15 Mifano JO12-1 - Deurne JO12-2   Jordy Muyen Competitie
10:30 ONDO JO11-1 - Mifano JO11-1 09:30   Competitie
08:30 Brandevoort JO10-2 - Mifano JO10-1 08:00   Competitie
10:15 Mifano JO10-2 - SSE JO10-1   Gijs van Gend Competitie
09:00 Bruheze JO9-1 - Mifano JO9-1 08:15   Competitie
10:15 Mifano JO9-2G - Deurne JO9-3     Competitie
09:00 Helmondia-Mulo JO8-3 - Mifano JO8-2G 08:15   Competitie
14:30 Someren JO7-1/JO7-2G - Mifano JO7-1/JO7-2 13:45   Competitie
             
  Mifano JO17-2, JO11-2G en JO8-1G zijn vrij.          
             
Progr.     24 nov.            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
13:00 Mifano JO19-1 - Schijndel/DE WIT JO19-1   knvb Competitie
15:30 DESM JO17-1 - Mifano JO17-1 14:00   Competitie
14:30 Mariahout JO17-1 - Mifano JO17-2 13:30   Competitie
14:30 Mifano JO17-3G - NWC JO17-4   P. Caris Competitie
13:00 DVG JO15-1 - Mifano JO15-1 11:45   Competitie
13:00 Mifano JO15-2 - NWC JO15-3   R vd Vossenberg Competitie
11:15 s.v. Laar JO15-3 - Mifano JO15-3 10:00   Competitie
13:15 Mierlo Hout JO15-4 - Mifano JO15-4G 12:15   Competitie
08:45 SV Venray JO13-2 - Mifano JO13-1 07:45   Competitie
11:45 Mifano JO13-2G - Olympia Boys JO13-1   M. Manders Competitie
09:45 RKSVO JO12-1G - Mifano JO12-1 08:45   Competitie
10:15 Mifano JO11-1 - Mierlo Hout JO11-2   W. Aarts Competitie
10:00 NWC JO11-5G - Mifano JO11-2G 09:15   Competitie
10:00 Mierlo Hout JO10-2 - Mifano JO10-1 09:30   Competitie
10:30 Someren JO10-3G - Mifano JO10-2 09:45   Competitie
09:30 Mifano JO9-1 - Rood Wit'62 JO9-1     Competitie
09:00 NWC JO9-3G - Mifano JO9-2G 08:15   Competitie
09:30 Mifano JO8-1G - Someren JO8-2     Competitie
09:00 Bruheze JO8-1 - Mifano JO8-2G 08:30   Competitie
09:30 Mifano JO7-1/JO7-2 - Stiphout Vooruit JO7-1     Competitie
             
Progr.       1 dec.            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
14:45 DAW Schaijk JO19-1 - Mifano JO19-1 13:00 knvb Competitie
15:30 Mifano JO17-1 - SJVV JO17-1   R vd Vossenberg Competitie
12:45 Stiphout Vooruit JO17-2 - Mifano JO17-2 11:45   Competitie
14:30 Mifano JO17-3G - Deurne JO17-3   P. Caris Competitie
13:00 Mifano JO15-1 - Berghem Sport JO15-1   W. Aarts Competitie
10:15 Brandevoort JO15-4 - Mifano JO15-2 09:15   Competitie
13:00 Mifano JO15-3 - Leveroy JO15-1G   M. Manders Competitie
11:45 Mifano JO13-1 - ASV'33 JO13-1G   R vd Vossenberg Competitie
11:30 SSE JO13-2G - Mifano JO13-2G 10:30   Competitie
10:15 Mifano JO12-1 - DESM JO12-1   Freek van Gool Competitie
09:00 Rood Wit'62 JO11-2 - Mifano JO11-1 08:15   Competitie
10:15 Mifano JO10-1 - Helmondia-Mulo JO10-2   Cas de Louw Competitie
10:15 Mifano JO10-2 - Rood Wit'62 JO10-1   Ties vd Elsen Competitie
09:15 ASV'33 JO9-1 - Mifano JO9-1 08:30   Competitie
09:30 Mifano JO9-2G - Helmondia-Mulo JO9-7     Competitie
10:00 Ysselsteyn JO8-1 - Mifano JO8-1G 09:15   Competitie
09:30 Mifano JO8-2G - SVSH JO8-1     Competitie
09:00 Deurne JO7-1 - Mifano JO7-1/JO7-2 08:15   Competitie
             
  Mifano JO15-4G en JO11-2G zijn vrij          
             
Progr.        8 dec.            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
15:00 Mifano JO19-1 - Rood Wit'62 JO19-1   knvb Competitie
14:30 FC Oda JO17-1 - Mifano JO17-1 13:00   Competitie
14:30 Mifano JO17-2 - Sparta'25 JO17-2   P. Caris Competitie
14:30 Erp JO17-3 - Mifano JO17-3G 13:15   Competitie
13:30 Brandevoort JO15-1 - Mifano JO15-1 12:30   Competitie
13:00 Mifano JO15-2 - Stiphout Vooruit JO15-2   R vd Vossenberg Competitie
12:30 Eindse Boys JO15-1 - Mifano JO15-3 11:15   Competitie
13:00 Helmondia-Mulo JO15-4 - Mifano JO15-4G 12:00   Competitie
12:30 MVC'19 JO13-1 - Mifano JO13-1 11:15   Competitie
11:45 Mifano JO13-2G - ZSV JO13-3G   W. Aarts Competitie
08:30 Brandevoort JO12-4 - Mifano JO12-1 08:00   Competitie
10:30 SJVV JO11-3G - Mifano JO11-2G 09:45   Competitie
10:00 NWC JO10-3G - Mifano JO10-2 09:15   Competitie
09:30 Mifano JO9-1 - Brandevoort JO9-2     Competitie
09:00 Helmondia-Mulo JO9-5 - Mifano JO9-2G 08:30   Competitie
09:30 Mifano JO8-1G - Deurne JO8-1     Competitie
09:00 Rood Wit'62 JO8-2 - Mifano JO8-2G 08:30   Competitie
             
  Mifano JO11-1 en JO7-1/7-2 zijn vrij          
             
Progr.     15 dec.            
Aanvang Thuis team   Uit team Vertrektijd Scheidsrechter Aanduiding
13:00 Liessel JO15-1 - Mifano JO15-3 11:45   3e ronde beker
10:00 SV United/BVV'27 JO13-1 - Mifano JO13-1 08:45   Competitie
10:15 Mifano JO10-2 - Olympia Boys JO10-1G   Gijs van Gend Competitie